Kupujete alebo predávate nehnuteľnosť? Sprostredkujeme kúpu alebo predaj Vašej nehnuteľnosti. V prípade potreby financovania bývania, vybavíme ten najvýhodnejší úver.
Máš predstavu ako má vyzerať tvoje BÝVANIE?
Máš predstavu ako má vyzerať tvoje BÝVANIE? Povedz nám svoje predstavy o bývaní a my ich zrealizujeme pre teba.
Dovolenkujte s nami
Dovolenkujte s nami Kľudne sa posaďte. Vybavíme za Vás všetky potrebné administratívne a právne úkony pri kúpe, predaji alebo prenájme nehnuteľnosti.
Potrebujete financovať svoje sny?
Potrebujete financovať svoje sny? Náš tím ostrieľaných finančníkov je Vám k dispozícii pred aj po kúpe nehnuteľnosti.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Výhodné HYPO-úvery pri tých najlepších podmienkach!


Prečo odsúvať uskutočnenie svojich snov vždy na ďalší rok?

Prečo by mal človek odsúvať uskutočnenie svojich želaní vždy o rok neskôr? My Vám pomôžeme uskutočniť Vaše sny za čo najvýhodnejších podmienok! Z tohto dôvodu sme pre Vás vytvorili MBI Passport, vďaka ktorému Vám môžeme ponúknuť možnosť ušetriť až do 1000 € ročne a popritom si každý mesiac zarobiť do 1000 €. To všetko podľa motta: Make money! While saving. Zarábajte pri šetrení!

 S MBI ako dôveryhodným a kompetentným partnerom budú aj najzávažnejšie kroky v živote mať oveľa jednoduchší a bezproblémový priebeh. Nové úvery za najlepších podmienok. Pokiaľ ste už o nejaké úvery požiadali, môžeme Vám vďaka splateniu súčasného úveru novým úverom (refinacovaniu) ušetriť veľa peňazí!

Jana K., 35 rokov : Pri úvere vo výške 60.000 € (doba splácania 20 rokov) bola moja mesačná splátka 420 € s úrokom 5,7 %. Po refinancovaní vďaka MBI PrivateBrokerovi klesla nová splátka na 348 € s úrokom 3,5 %.

Našim klientom poradíme individuálne v našich kamenných pobočkách a realitných kanceláriách. Pravidelné vzdelávanie a školenie našich odborníkov je predpokladom pre adekvátny rozhľad a vytovrenie potrebnej dôveryhodnosti. Ako experti Vám pomáhame šetriť a súčasne peniaze zarábať. MBI už desaťročia úspešne spolupracuje s najrenomovanejšími bankami. Za rok 2013 sme boli označení opäť ako TOP Partner najväčšej banky na Slovensku. Ako dôkaz našej profesionality, sme boli Slovenskou sporiteľňou ohodnotení certifikátom najlepšej kvality ako jedna z 3 prvých spoločností. Podporíme Vás pri vypĺňaní návrhov, sprevádzame Vás až po uzatvorenie zmluvy, dokončíme všetky formality a postaráme sa o pozitívny vývoj pri schvaľovaní žiadosti o úver. Urobíme všetky kroky, aby sme redukovali riziko odmietnutia Vašej žiadosti o úver.

Oplatí sa spoľahnúť sa na MBI expertov:

MBI - TOP Partner najlepších bánk
Úver za najvýhodnejších podmienok
Ušetrite vďaka správnemu refinancovaniu úverov
Vďaka MBI expertom máte redukované riziko odmietnutia žiadosti o úver
Bezproblémový priebeh: vybavíme pre Vás všetky formality
Plus CashBack- zarábajte pri šetrení

 

TOP
ponuka

Na predaj pozemky s výstavbou bungalovu, Vyšná Kamenica

Na predaj pozemky s výstavbou bungalovu, Vyšná Kamenica

Pozemky
pre rodinné domy 
Vyšná Kamenica (okres Košice - okolie)
Na predaj veľký 4 i byt na ulici Bauerova , Košice - KVP

Na predaj veľký 4 i byt na ulici Bauerova , Košice - KVP

Byty
4 izbový byt 
Košice-Sídlisko KVP (okres Košice II)
Pozemok na prenájom

Pozemok na prenájom

Pozemky
komerčná zóna 
Kapušany (okres Prešov)
Všetky TOP ponuky