Kupujete alebo predávate nehnuteľnosť? Sprostredkujeme kúpu alebo predaj Vašej nehnuteľnosti. V prípade potreby financovania bývania, vybavíme ten najvýhodnejší úver.
Máš predstavu ako má vyzerať tvoje BÝVANIE?
Máš predstavu ako má vyzerať tvoje BÝVANIE? Povedz nám svoje predstavy o bývaní a my ich zrealizujeme pre teba.
Dovolenkujte s nami
Dovolenkujte s nami Kľudne sa posaďte. Vybavíme za Vás všetky potrebné administratívne a právne úkony pri kúpe, predaji alebo prenájme nehnuteľnosti.
Potrebujete financovať svoje sny?
Potrebujete financovať svoje sny? Náš tím ostrieľaných finančníkov je Vám k dispozícii pred aj po kúpe nehnuteľnosti.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Najlepší privátni bankári k Vašim službám

Zabezpečte si profesionálne poradenstvo s naším partnerom vo financíach MBI Your Private Broker. Vďaka exkluzívnym produktom a individuálnemu poradenstvu môžete ušetriť peniaze pre seba a Vašu rodinu. Z tohto dôvodu sme spolu so spoločnosťou MBI pre Vás vytvorili MBI Passport, vďaka ktorému Vám môžeme ponúknuť možnosť ušetriť až do 1000 € ročne a popritom si každý mesiac zarobiť do 1000 €. To všetko podľa motta: Make money! While saving - zarábajte pri šetrení.

Ušetrite si namáhavé dohodovanie termínov v bankách a poisťovniach. Užívajte si s Vašim MBI Passportom prednostnú starostlivosť vďaka Vášmu PrivateBrokerovi v jednej z našich pobočiek. Ste srdečne vítaní pri šálke horúcej kávy.
Pre našich klientov sme vytvorili jedinečnú franšízovú koncepciu kamenných pobočiek MBI Store. Prostredníctvom exkluzívnych produktov a individuálneho poradenstva môžete ušetriť peniaze pre seba a pre svoju rodinu. Naši experti Vám profesionálne poradia v každej životnej situácii.

Každý rok pre Vás urobíme servis Vašich financií a vnesieme poriadok do Vášho života! Len od nás získate prehľadný  „Servisný zoraďovač“ určený na zakladanie všetkých Vašich dôležitých dokladov, či už pôjde o zmluvy, poistky, posudky, osvedčenia – aby ste ich mali vždy po ruke, keď ich budete potrebovať.Slavomír K. (30 rokov, učiteľ z Prešova): "MBI expert prelúskal moje financie. Moje náklady sú teraz o 415 € ročne nižšie. Teraz mám konečne peniaze na svoje koníčky.''

Slavomir K. je jedným z našich klientov, ktorým MBI experti pomohli zlepšiť ich životný štýl. Pozrite sa na skúsenosti ďalších klientov, ktorí vďaka poradenstvu od odborníka ušetrili nemalé peniaze.


Ste si istý, že nemusíte platiť zbytočné zmluvy? Ste si istý, že využívate tie najvýhodnejšie sadzby? Ste si istý, že máte potrebnú poistnú ochranu? Ste si istý, že neexistujú lepšie úrokové sadzby úverov, ako Vaše aktuálne?
Aj keď ste odpovedali len jedenkrát NIE, je najvyšší čas, aby MBI experti preskúmali Vaše výdavky a zmluvy! Exkluzívne, a len v MBI, môžete ako majiteľ Passportu všade, kde spoločne docielime úsporu, získať navyše aj zaujímavý Cashback.

Užívajte si život s nami:

Už vo viacerých mestách strednej Európy sú tu najlepší experti exkluzívne pre Vás
My pre Vás porovnávame a vyjednávame tie najlepšie ponuky, Vy šetríte
V našich MBI Stores ste ako majiteľ MBI Passportu srdečne pozvaný na MBI kávu
Vaše otázky budú v MBI Store prediskutované a zodpovedané
Získate Váš osobný servisný zoraďovač na zakladanie všetkých dôležitých dokumentov
Poskytneme Vám ročný servis Vašich financií!
Plus CashBack- zarábajte pri šetrení

TOP
ponuka

Na predaj pozemky s výstavbou bungalovu, Vyšná Kamenica

Na predaj pozemky s výstavbou bungalovu, Vyšná Kamenica

Pozemky
pre rodinné domy 
Vyšná Kamenica (okres Košice - okolie)
Na predaj veľký 4 i byt na ulici Bauerova , Košice - KVP

Na predaj veľký 4 i byt na ulici Bauerova , Košice - KVP

Byty
4 izbový byt 
Košice-Sídlisko KVP (okres Košice II)
Pozemok na prenájom

Pozemok na prenájom

Pozemky
komerčná zóna 
Kapušany (okres Prešov)
Všetky TOP ponuky