Naše služby

Realitná kancelária TOBI Real, s.r.o. ponúka široké portfólio realitných a finančných služieb. Radi Vám pomôžeme nielen pri hľadaní Vašej novej nehnuteľnosti, ale aj pri jej predaji.
 

Bezplatný právny servis

Kúpa a predaj bytu, domu či pozemku je spojený s právnymi rizikami, ktoré sa dotýkajú aj strany predajcu aj strany kupcu. V našej relaitnej kancelárii kladieme dôraz na to, aby prebehol obchod nielen rýchlo, ale hlavne bezpečne. Všetky zmluvy priparvené v našej kancelárii spracúvajú právnici, aby sme čo najviac eliminovali problémy pri plnení vašich snov o bývaní.
 

Finančné a hypotekárne poradenstvo

Pre väčšinu kupujúcich je otázka financovania najdôležitejšou. TOBI Real, s.r.o. sa spočiatku svojej existencie orientoval na sprostredkovanie a poradenstvo pri úveroch a hypotékach. V súčasnosti Vám tak práve okrem realitných služieb vieme ponúknuť aj plnohodnotný finančný servis. Naši odborníci pravidelne monitorujú novinky v legislatíve a ponukách bánk, preto ak hľadáte hypotéku, ušetríte nielen čas, ale získate aj informácie, ku ktorým by ste sa inak ľahko možno nedopátrali.
 

Siete spolupracujúcich poradcov

Či už kupujete, predávate alebo prenajímate, s každou operáciou sa spájajú otázky daňového a odvodového charakteru. V prípade potreby Vám radi zistíme všetky potrebné informácie k Vášmu problému alebo sprostredkujeme stretnutie so špičkovými odborníkmi v oblasti daní či práva.