Exkluzívne prízemné byty so záhradkou, rezidenčný komplex Belvedere - GROT

Ulica: Topoľčianská
Obec: Košice-Západ
Okres: Košice II
Kraj: Košický kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 3-izbový byt
  • 135 000 €

Popis nehnuteľnosti

!!! EXKLUZÍVNA PONUKA !!!

NA PREDAJ - 3 izbové a 4 izbové  Byty a 4 izbové Penthouse v  Novostavbe GROT!

Staňte sa majiteľom jedného z posledných exkluzívnych, neštandardne a zaujímavo riešených voľných bytov v bytovom komplexe novostavby. 

Bytové jednotky, ako aj celý projekt bytového domu je zkonštruovaný z kvalitných materiálov. Základy a Vodorovné nosné konštrukcie majú Monolitickú železobetónovú základovú dosku.

Zvislé nosné konštrukcie sú MUROVANÉ.

Obvodový plášť je tehlové murivo hr. 300 m, zateplené izoláciou o hr. 200 mm.

Vnútorné tehlové priečky sú o hr. 115 mm - 200 mm

 Každý a jeden byt je vybavený bezpečnostnými vchodovými dverami s požiarnou odolnosťou, plastovými oknami s izolačným trojsklom, vonkajšími  lakoplastovými plechovými parapetmi, vnútornými plastovými parapetmi , vývodmi pre svietidlá, vypínačmi, zásuvkami, vývodmi pre e.sporák a digestor.

Vykurovanie je elektrické podlahové. Každá bytová jednotka má elektrický rebríkový radiátor v kúpeľni.

Rozvody vody a kanalizácie pre kúpeľňu, WC a kuchyňu, samostatný vývod pre napojenie práčky a vodomery pre studenú vodu.

 Majitelia majú k dispozícií 2 x osobný výťah pre 16 osôb.

 - Rezidenčný komplex sa nachádza v novej časti lokality Grot s výbornou dostupnosťou na Terasu ako aj na obchvat mesta. V okolí sa nachádzajú potraviny Fresh, školy, škôlky, gymnázium, predajňa potravín Kaufland, nákupné centrum Optima.

Byty sa predávajú ako HOLOBYT, ktorý si každý majiteľ vie dorobiť podľa vlastných predstáv.

Ku bytu možnosť dokúpenia parkovacieho miesta a pivnice.

 K dispozícii sú:

 Byt č. 2 - 3 izbový nachádzajúci sa na 1.NP . Výmera:  70,49 m2, výmera vrátane terasy: 157,94 m      -        cena:      135 000,- eur

 Byt č.3 - 3 izbový nachádzajúci sa na 1.NP. Výmera: 70,49 m, výmera vrátane terasy : 157,94 m2          -        cena:       135 000,- eur

Byt č.5 - 3 izbový nachádzajúci sa na 1.NP. Výmera: 78,56 m, výmera vrátane terasy : 153,71 m2           -        cena:       144 000,- eur

* neoddeliteľnou súčasťou je terasa a priamy vstup na zelenú plochu, čo dáva pocit bývania v rodinnom domčeku. Pozemok jednotlivých bytov je ohradený oplotením, čo dáva aj istotu bezpečia a súkromia. Okrem iného aj rýchly prístup do jednotlivých objektov BD, ku verejným komunikáciám.....  

Realitná kancelária TVOJE BÝVANIE s.r.o. U nás máte všetko na jednom mieste.. (predaj / prenájom nehnuteľností, hypotéky, poistenie domu a vinkulácia pre banku) Sme špecialisti na hypotéky s 20 ročnými skúsenosťami na Slovenskom trhu. Poskytujeme províziu pre klienta za všetky realizované služby a právne služby zdarma. Vyhotovíme kúpne zmluvy o predaji nehnuteľnosti, vkladové listiny na kataster a samozrejme predávajúci neplatí žiadne poplatky za predaj. Ako zviditeľníme Vašu nehnutelnosť? - 25 najnavštevovanejších internetových portálov - Facebook - Azet - Noviny - Avizo, Inzercia, letáky - Sieť realitných maklérov (interných aj externých)

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
holopriestor
Celková plocha:
70 m2
Úžitková plocha:
70 m2
Zastavaná plocha:
70 m2
Poschodie:
prízemie
Loggia:
nie
Počet poschodí:
6
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Kúpeľňa:
áno
Výťah:
áno
Energetický certifikát:
áno
Klimatizácia:
nie
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Krb:
nie
Zariadenie:
nezariadený
Garáž:
nie
Inžinierske siete:
áno
Internet:
nie
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné
Pivnica:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Radovan Kakuloš

maklér
  • Slovensky
Radovan Kakuloš

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti